Ocena MAL* 7.21
Trailer
Bookmark

07-Ghost

Oglądaj 07-Ghost online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime 07-Ghost w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
07-Ghost, 07 Ghost, Seven Ghost, 7 Ghosts, The Seven Ghosts, セブンゴースト
Status: Zakończone Stacja: Studio: Data Emisji: 2009 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 25 Fansub: PL Dyrektor: , , , Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: 07-Ghost jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie 07-Ghost

Historia losów byłego niewolnika Teito Klein i jego przyjaciela Mikage, którzy wstąpili do Akademii Wojskowej Imperium Barsburga. Razem uczestniczą w specjalnym programie szkoleniowym. Dzięki umiejętności korzystania z mocy „zaiphon”, udaje się im zaliczyć egzamin. Następnego dnia Teito staje twarzą w twarz z zabójcą swojego ojca – generałem Ayanami. Wraz z jego pojawieniem się bohater przypomina sobie okoliczności śmierci rodzica i pragnie zabić żołnierza. Niestety próba zabójstwa nie powiodła się, w wyniku czego Teito został wtrącony do lochów. Z pomocą przychodzi mu najbliższy towarzysz i dzięki niemu Teito ucieka ze szkoły. Uciekając trafia do miejsca zwanego siódmą dzielnicą, gdzie zostaje wciągnięty w walkę między Verlorenem (Bogiem Śmierci), a „istotami światła” (tytułowymi Siedmioma Duchami).

Postacie i aktorzy głosowi

Frau Main
Suwabe, Junichi Japanese
Klein, Teito Main
Saiga, Mitsuki Japanese
Ayanami Main
Hayami, Show Japanese
Labrador Main
Miyata, Kouki Japanese
Castor Main
Chiba, Susumu Japanese
Celestine, Mikage Supporting
Oak, Hakuren Supporting
Fukuyama, Jun Japanese
Burupya Supporting
Hayami, Saori Japanese
Mikhail Supporting
Saiga, Mitsuki Japanese
Hyuuga Supporting
Hamada, Kenji Japanese

Komentarz