Ocena MAL* 6.15
Trailer
Bookmark

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

Oglądaj 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team, 2.43 清陰高校男子バレー部
Status: Zakończone Stacja: , , , , , , , , , Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: , , , Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

Kimichika Haijima, licealista, wraca do swojego rodzinnego miasta, Fukui, po tym, jak spowodował kłopoty w klubie siatkarskim w Tokio. Tam ponownie spotyka się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Yunii Kuroba, który ma wyjątkowe zdolności fizyczne, ale jest podatny na presję.
Obaj zapisali się do liceum Seiin , gdzie dołączają do klubu siatkówki. Tam czeka na nich energiczny kapitan Shinichirou Oda, utalentowany i ostry wiceprezes Misao Aoki uczniowie drugiego roku, w tym Akito Kanno, który zawsze nosi długie rękawy ze względu na swoją alergię na słońce.
Nowo narodzony zespół staje się wschodzącą gwiazdą Fukui. To podróż pewnej drużyny do zwycięstwa, na której stoi szereg fascynujących rywali.

Postacie i aktorzy głosowi

Haijima, Kimichika Main
Ono, Kensho Japanese
Kuroba, Yuni Main
Enoki, Junya Japanese
Aoki, Misao Main
Kanno, Akito Main
Aoi, Shouta Japanese
Ookuma, Yuusuke Main
Kimura, Subaru Japanese
Oda, Shinichirou Main
Itou, Kento Japanese
Mimura, Subaru Supporting
Ishikawa, Kaito Japanese
Ochi, Mitsuomi Supporting
Amasaki, Kouhei Japanese
Uchimura, Naoyasu Supporting
Hokao, Kazuma Supporting

Oglądaj 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy PL
Data wydania

    Komentarz