Ocena MAL* 8.97
Trailer
Bookmark

3-gatsu no Lion 2nd Season

Oglądaj 3-gatsu no Lion 2nd Season online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime 3-gatsu no Lion 2nd Season w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
March Comes In Like A Lion 2nd Season, Sangatsu no Lion Second Season, 3月のライオン 第2シリーズ
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2017 Długość odcinka: 25 min. per ep. Sezon: , Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 22 Fansub: PL Dyrektor: , Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: 3-gatsu no Lion 2nd Season jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie 3-gatsu no Lion 2nd Season

Siedemnastoletni Rei Kiriyama jest społecznym zerem. Nie ma rodziny ani przyjaciół, rzucił szkołę i wyprowadził się od swoich adopcyjnych opiekunów, z którymi mu się nie układa. Nawet jego imię znaczy dosłownie zero. Niezależnie od tych trudności, Kiriyama jest w stanie sam się utrzymać, gdyż został wykwalifikowanym graczem w shogi, typowanym do osiągnięcia wybitnych sukcesów jako jeden z najmłodszych profesjonalistów w grze. Pomimo swoich triumfów chłopak ma tak wiele problemów, iż jego przyszłość jest bardzo niepewna, a emocjonalne wahania mają niebagatelny wpływ na jego wyniki w turniejach. Cała ta sytuacja przytłacza i tak już mocno przygnębionego Kiriyamę, a jedynymi osobami, które zdają się nieco łagodzić wewnętrzny niepokój nastolatka, są mieszkające na posesji nieopodal siostry Kawamoto, co chwilę zapraszające go do swojego domu. Akari, Hinata i Momo, pomimo nieobecności rodziców, same dzielnie opiekują się swoim lokum, sobą nawzajem oraz niezliczoną ilością kotów. Choć Rei broni się przed nawiązywaniem więzi rękoma i nogami, coś ciągnie go do tego swojskiego, pełnego ciepła i miłości miejsca…

Postacie i aktorzy głosowi

Kiriyama, Rei Main
Kawamoto, Hinata Main
Hanazawa, Kana Japanese
Kawamoto, Akari Main
Kayano, Ai Japanese
Kawamoto, Momo Main
Kuno, Misaki Japanese
Shimada, Kai Supporting
Nikaidou, Harunobu Supporting
Hayashida, Takashi Supporting
Kouda, Kyouko Supporting
Inoue, Marina Japanese
Souya, Touji Supporting
Ishida, Akira Japanese
Yanagihara, Sakutarou Supporting

Oglądaj 3-gatsu no Lion 2nd Season

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy PL
Data wydania

    Komentarz