Ocena MAL* 8.40
Trailer
Bookmark

3-gatsu no Lion

Oglądaj 3-gatsu no Lion online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime 3-gatsu no Lion w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
March Comes In Like a Lion, Sangatsu no Lion, 3月のライオン
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2016 Długość odcinka: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 22 Fansub: PL Dyrektor: , , Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: 3-gatsu no Lion jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie 3-gatsu no Lion

Siedemnastoletni Rei Kiriyama jest społecznym zerem. Nie ma rodziny ani przyjaciół, rzucił szkołę i wyprowadził się od swoich adopcyjnych opiekunów, z którymi mu się nie układa. Nawet jego imię znaczy dosłownie zero. Niezależnie od tych trudności, Kiriyama jest w stanie sam się utrzymać, gdyż został wykwalifikowanym graczem w shogi, typowanym do osiągnięcia wybitnych sukcesów jako jeden z najmłodszych profesjonalistów w grze. Pomimo swoich triumfów chłopak ma tak wiele problemów, iż jego przyszłość jest bardzo niepewna, a emocjonalne wahania mają niebagatelny wpływ na jego wyniki w turniejach. Cała ta sytuacja przytłacza i tak już mocno przygnębionego Kiriyamę, a jedynymi osobami, które zdają się nieco łagodzić wewnętrzny niepokój nastolatka, są mieszkające na posesji nieopodal siostry Kawamoto, co chwilę zapraszające go do swojego domu. Akari, Hinata i Momo, pomimo nieobecności rodziców, same dzielnie opiekują się swoim lokum, sobą nawzajem oraz niezliczoną ilością kotów. Choć Rei broni się przed nawiązywaniem więzi rękoma i nogami, coś ciągnie go do tego swojskiego, pełnego ciepła i miłości miejsca…

Postacie i aktorzy głosowi

Kiriyama, Rei Main
Kawamoto, Hinata Main
Hanazawa, Kana Japanese
Kawamoto, Akari Main
Kayano, Ai Japanese
Kawamoto, Momo Main
Kuno, Misaki Japanese
Shimada, Kai Supporting
Nikaidou, Harunobu Supporting
Hayashida, Takashi Supporting
Kouda, Kyouko Supporting
Inoue, Marina Japanese
Souya, Touji Supporting
Ishida, Akira Japanese
Noguchi, Eisaku Supporting
Ueda, Yuuji Japanese

Oglądaj 3-gatsu no Lion

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy PL
Data wydania

    Komentarz