Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.83
Trailer
Bookmark

91 Days

Oglądaj całe odcinki 91 Days, pobieraj 91 Days napisy pl, 91 Days odcinki po Polsku, Oglądaj 91 Days online pl, anime online 91 Days na Oppai.pl - Anime Polska.
91 Days, 91Days
Status: Completed Studio: Wydany: 2016 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime 91 Days z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie 91 Days pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, 91 Days na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie 91 Days

W czasach Prohibicji, w dzielnicy Bezprawie prawo i porządek nie mają żadnej władzy, ulicami rządzi mafia, a nielegalny alkohol płynie szerokimi strumieniami. Swego czasu Avilio także mieszkał w tej części miasta, jednak kiedy przez zatargi z mafią zginęła cała jego rodzina, chłopak postanowił uciec i się nie wychylać. Przynajmniej do czasu, kiedy to otrzymuje list od tajemniczego nadawcy, ożywiający płonące w nim pragnienie zemsty. Bohater decyduje się na powrót do Bezprawia, gdzie przenika do rodziny Vanetti, by zbliżyć się do celu swojej vendetty – Nero.

Postacie i aktorzy głosowi

Lagusa, Angelo Main
Kondou, Takashi Japanese
Vanetti, Nero Main
Eguchi, Takuya Japanese
Corteo Supporting
Saitou, Souma Japanese
Fango Supporting
Tsuda, Kenjirou Japanese
Clemente, Vanno Supporting
Ono, Daisuke Japanese
Vanetti, Frate Supporting
Serpente Supporting
Kase, Yasuyuki Japanese
Barbero Supporting
Tronco, Arturo Supporting
Vanetti, Fio Supporting
Toujou, Hisako Japanese

Oglądaj 91 Days

Odc.
Tytuł
Sub
Data wydania

    Komentarz