Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.50
Trailer
Bookmark

Bokutachi no Remake

Oglądaj całe odcinki Bokutachi no Remake, pobieraj Bokutachi no Remake napisy pl, Bokutachi no Remake odcinki po Polsku, Oglądaj Bokutachi no Remake online pl, anime online Bokutachi no Remake na Oppai.pl - Anime Polska.
Remake our Life!, Bokurema, ぼくたちのリメイク
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Bokutachi no Remake z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Bokutachi no Remake pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Bokutachi no Remake na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Bokutachi no Remake

Historia skupia się na 28-letnim mężczyźnie Kyouya Hashiba, który jest producentem gier. Gdy jego firma bankrutuje, traci swoją prace i wraca do rodzinnego domu. Kiedy Kyouya, leżąc na łóżku, wspomina niesamowite osiągnięcia twórców w jego wieku, zaczyna żałować swoich życiowych decyzji. Otwierając oczy, odkrywa, że przeniósł się 10 lat wstecz w jego życiu, a dokładniej do momentu, zanim rozpoczął studia. Teraz ma okazję zmienić swoje życie, zaczynając jako student uczelni artystycznej. Obecnie mieszka w czteroosobowym, koedukacyjnym domu. Kyouya ma szansę spędzić kształtujące lata z niesamowitymi twórcami, ale sprawy mogą się nie potoczyć tak, jak się spodziewał. To komediowa opowieść o nieporadnej osobie, która otrzymała drugą szansę do spełnienia swoich marzeń!

Komentarz