Ocena MAL* 7.50
Trailer
Bookmark

Bokutachi no Remake

Oglądaj Bokutachi no Remake online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Bokutachi no Remake w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
Remake our Life!, Bokurema, ぼくたちのリメイク
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: Bokutachi no Remake jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie Bokutachi no Remake

Historia skupia się na 28-letnim mężczyźnie Kyouya Hashiba, który jest producentem gier. Gdy jego firma bankrutuje, traci swoją prace i wraca do rodzinnego domu. Kiedy Kyouya, leżąc na łóżku, wspomina niesamowite osiągnięcia twórców w jego wieku, zaczyna żałować swoich życiowych decyzji. Otwierając oczy, odkrywa, że przeniósł się 10 lat wstecz w jego życiu, a dokładniej do momentu, zanim rozpoczął studia. Teraz ma okazję zmienić swoje życie, zaczynając jako student uczelni artystycznej. Obecnie mieszka w czteroosobowym, koedukacyjnym domu. Kyouya ma szansę spędzić kształtujące lata z niesamowitymi twórcami, ale sprawy mogą się nie potoczyć tak, jak się spodziewał. To komediowa opowieść o nieporadnej osobie, która otrzymała drugą szansę do spełnienia swoich marzeń!

Komentarz