Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.44
Trailer
Bookmark

Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2

Oglądaj całe odcinki Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2, pobieraj Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 napisy pl, Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 odcinki po Polsku, Oglądaj Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 online pl, anime online Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 na Oppai.pl - Anime Polska.
Cardfight!! Vanguard: Over Dress, カードファイト!! ヴァンガード overDress
Status: Completed Studio: , , Wydany: 2021 Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 13 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2 na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Cardfight!! Vanguard: overDress Season 2

Opis z poprzedniego sezonu:

Yu-yu jest chłopcem mieszkającym w Kanazawie w prowincji Kaga. Ma 15 lat i jest w trzeciej klasie gimnazjum. Potrafi wczuć się w uczucia innych, ale przeszkadza mu fakt, że nie potrafi odmówić, gdy ktoś go o to prosi.
Pewnego dnia Yu-yu nie może dłużej znieść hobby swojej siostry, więc ucieka z domu. Tą, która go ratuje, jest Megumi Okura. Megumi zaprasza swojego nowego znajomego do nocnego parku rozrywki o nazwie „Wonder Hill”, gdzie jej przyjaciele spędzają czas. Tam chłopak spotyka jeszcze Zakusę Ishikamę i Tomari Seto, członków „Team Blackout”, grupy, która spotyka się, aby grać w Vanguard każdej nocy.
Tego wieczoru ma rozegrać się poważna walka o flagę drużyny – przywódca Blackout, Danji Momoyama, kontra tajemniczy i potężny wojownik, Touya Ebata. Gdy Yu-yu wpatruje się w nich, walka na karty wkrótce zamienia się w świat obrazów.
W ten sposób chłopak poznaje Vanguard, świat, którego nigdy wcześniej nie widział, i zostaje wciągnięty przez jego potężny powab — po drodze poznając nowych przyjaciół.

Postacie i aktorzy głosowi

Kondou, Yu-yu Main
Aoi, Shouta Japanese
Momoyama, Danji Main
Ono, Yuuki Japanese
Ookura, Megumi Main
Shindou, Amane Japanese
Ebata, Touya Main
Uchida, Yuuma Japanese
Minai, Mirei Supporting
Nakashima, Yuki Japanese
Seto, Tomari Supporting
Toono, Hikaru Japanese
Iseki, Masanori Supporting
Ishigame, Zakusa Supporting
Itou, Masahiro Japanese
Kajita, Shinobu Supporting
Soukawa, Haruka Supporting
Taichi, You Japanese

Komentarz