Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.34
Trailer
Bookmark

Edens Zero

Oglądaj całe odcinki Edens Zero, pobieraj Edens Zero napisy pl, Edens Zero odcinki po Polsku, Oglądaj Edens Zero online pl, anime online Edens Zero na Oppai.pl - Anime Polska.
Edens Zero, EDENS ZERO
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 25 Fansub: PL Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Edens Zero z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Edens Zero pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Edens Zero na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Edens Zero

Nasza historia skupia się na Shikim – chłopaku, który całe życie spędził pośród maszyn, w opuszczonym parku rozrywki, położonym w Królestwie Granbell. Nie miał on kontaktu z ludźmi przez ponad sto lat… aż park odwiedziła Rebecca, w towarzystwie kota Happiego. Na dokładkę dotychczasowy spokój naszego bohatera wywraca się do góry nogami, gdy okazuje się, że jego ojczyzna stała się niebezpiecznym miejscem z powodu buntu robotów. Z tego powodu, Shiki, wraz z nowo poznanymi towarzyszami, ucieka na statku kosmicznym w bezgraniczny kosmos.

Postacie i aktorzy głosowi

Granbell, Shiki Main
Bluegarden, Rebecca Main
Komatsu, Mikako Japanese
Kougetsu, Homura Main
Aoki, Shiki Japanese
Steiner, Weisz Main
Happy Main
Kugimiya, Rie Japanese
E.M. Pino Main
Izawa, Shiori Japanese
Sister Ivry Supporting
Fujii, Yukiyo Japanese
Mio, Hermit Supporting
Takao, Kanon Japanese
Crimson, Elsie Supporting
Ohara, Sayaka Japanese
Ziggy Supporting

Komentarz