Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.60
Trailer
Bookmark

Ga-Rei: Zero

Oglądaj całe odcinki Ga-Rei: Zero, pobieraj Ga-Rei: Zero napisy pl, Ga-Rei: Zero odcinki po Polsku, Oglądaj Ga-Rei: Zero online pl, anime online Ga-Rei: Zero na Oppai.pl - Anime Polska.
Ga-Rei-Zero, Garei: Zero, 喰霊–零–
Status: Completed Studio: , Wydany: 2008 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Ga-Rei: Zero z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Ga-Rei: Zero pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Ga-Rei: Zero na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Ga-Rei: Zero

Istnieje pewna państwowa organizacja, której celem jest ochrona ludzi żyjących w Japonii przed zjawiskami nadprzyrodzonymi, czyli demonami, duchami i innymi niebezpiecznymi stworami, które zagrażają ludziom. Podczas jednej z misji sytuacja wymyka się spod kontroli i dochodzi do walki z dużą grupą demonów. Anime jest prequelem mangi Ga-Rei i jest osadzone trzy lata przed wydarzeniami z mangi… Fabuła skupia się na postaciach Kagury i Yomi i przedstawia pierwsze misje Kagury, a także odpowiada na pytanie, co doprowadziło Yomi do „upadku”.

 

Postacie i aktorzy głosowi

Isayama, Yomi Main
Mizuhara, Kaoru Japanese
Tsuchimiya, Kagura Main
Chihara, Minori Japanese
Nimura, Kensuke Supporting
Izuna, Noriyuki Supporting
Kasuga, Natsuki Supporting
Kitamura, Eri Japanese
Mitogawa, Kazuhiro Supporting
Isayama, Mei Supporting
Tanaka, Ryouko Japanese
Nabuu Brothers Supporting
Wakamoto, Norio Japanese
Kohara, Michael Supporting
Kanze, Tooru Supporting
Maeno, Tomoaki Japanese

Komentarz