Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.75
Trailer
Bookmark

Golden Time

Oglądaj całe odcinki Golden Time, pobieraj Golden Time napisy pl, Golden Time odcinki po Polsku, Oglądaj Golden Time online pl, anime online Golden Time na Oppai.pl - Anime Polska.
Golden Time, ゴールデンタイム
Status: Completed Studio: Wydany: 2013 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Golden Time z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Golden Time pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Golden Time na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Golden Time

Banri Tada, nowo przyjęty student prywatnej szkoły prawniczej w Tokio, po ceremonii rozpoczęcia roku akademickiego zgubił się w drodze na spotkanie organizacyjne pierwszego roku. Klucząc po budynku wpadł na innego zagubionego studenta, Mitsuo Yanagisawe, z którym z miejsca się zaprzyjaźnił. Kiedy w końcu cudem docierając do celu, widzą stojącą przed nimi piękną dziewczynę z bukietem róż. Mitsuo najpierw dostaje kwiatkami po twarzy by po chwili otrzymać wiązankę w bardziej cywilizowany sposób razem ze słowami “Gratulacje dla nowego studenta”. Stylowa, dobrze ubrana, perfekcyjna w każdym calu kobieta, która przed ceremonialnym odejściem wywijała Mitsuo kwiatkami przed nosem, to Kouko Kaga, jego przyjaciółka z dzieciństwa. Będąc jeszcze dziećmi dwójka ta przyrzekła sobie, że w przyszłości się pobiorą, spełniając tym samym swoje marzenie. Chłopak chcąc od niej uciec, w sekrecie postanowił przystąpić do egzaminów na tą prestiżową uczelnię, jednak plan spalił na panewce, ponieważ okazuje się, iż Kouko ścigając swojego “narzeczonego” także została na nią przyjęta!

Postacie i aktorzy głosowi

Kaga, Kouko Main
Horie, Yui Japanese
Tada, Banri Main
Hayashida, Nana Main
Kayano, Ai Japanese
Yanagisawa, Mitsuo Main
Ishikawa, Kaito Japanese
Nana Supporting
Satou, Satomi Japanese
Satou, Takaya Supporting
Oka, Chinami Supporting
Kido, Ibuki Japanese
Koshino Supporting
Sao Supporting
Gotou, Saori Japanese
Kouko's Father Supporting
Kanao, Tetsuo Japanese

Komentarz