Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.55
Bookmark

.hack//Intermezzo

Oglądaj całe odcinki .hack//Intermezzo, pobieraj .hack//Intermezzo napisy pl, .hack//Intermezzo odcinki po Polsku, Oglądaj .hack//Intermezzo online pl, anime online .hack//Intermezzo na Oppai.pl - Anime Polska.
.hack//Another Story, .hack//SIGN Episode 27, .hack//Intermezzo
Status: Completed Network: Studio: Wydany: 2003 Czas trwania: 24 min. Sezon: Kraj: Rodzaj: Special Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime .hack//Intermezzo z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie .hack//Intermezzo pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, .hack//Intermezzo na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie .hack//Intermezzo

.hack//Intermezzo, zwany także 27. odcinkiem .hack//SIGN, jest pierwszym z dwóch odcinków specjalnych, dołączonych do edycji DVD.
Mimiru i Bear wspólnie wyruszają do otwartego po raz pierwszy od dwóch lat lochu. Jednakże celem Mimiru nie jest polowanie na rzadkie przedmioty czy też walka z potworami. Dziewczyna przywołuje wspomnienia z przeszłości, z czasów, gdy była początkującą graczką…
Odcinek w żaden sposób nie łączy się z głównym wątkiem .hack//SIGN i może być osadzony w niemal dowolnym miejscu serii. Mógłby za to być dobrą okazją do powiedzenia czegoś więcej o bohaterach anime. Niestety, koncentruje się wyłącznie na potężnej postaci, którą niegdyś spotkała Mimiru. Postaci o tyle interesującej, że prowadzonej na przemian przez trójkę dziewcząt, które postawiły sobie za cel osiągnąć w ten sposób jak najwyższy poziom. Jest tu więcej akcji niż w przeciętnym odcinku .hack//SIGN, jednak nawet tu udaje się wpakować kilka dłużyzn i nie służących niczemu dialogów. Trzeba jednak przyznać, że sceny walki, a szczególnie pewna – nieistniejąca w obecnej wersji gry – technika, są widowiskowe i ogląda się je z przyjemnością.

Kolejność oglądania serii .hack:

 1. .hack//SIGN
 2. .hack//Intermezzo
 3. .hack//Unison
 4. .hack//GIFT
 5. .hack//LIMINALITY
 6. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu
 7. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu: Let’s Meet Offline
 8. .hack//Roots
 9. .hack//G.U. Returner
 10. .hack//G.U. Trilogy
 11. .hack//G.U. Trilogy: Parody Mode
 12. .hack//Quantum
 13. .hack//Sekai no Mukou ni
 14. .hack//Sekai no Mukou ni: Thanatos Report

Postacie i aktorzy głosowi

Mimiru Main
Bear Supporting
Mimika Supporting
Katsuki, Masako Japanese

Komentarz