Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.60
Trailer
Bookmark

.hack//Liminality

Oglądaj całe odcinki .hack//Liminality, pobieraj .hack//Liminality napisy pl, .hack//Liminality odcinki po Polsku, Oglądaj .hack//Liminality online pl, anime online .hack//Liminality na Oppai.pl - Anime Polska.
.hack//Liminality, Hack OVA, .hack//LIMINALITY
Status: Completed Network: , , Studio: Wydany: 2002 Czas trwania: 33 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: OVA Odcinki: 4 Fansub: PL Dyrektor: , , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime .hack//Liminality z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie .hack//Liminality pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, .hack//Liminality na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie .hack//Liminality

Historia zaczyna się od uczennicy imieniem Mai. Namówiona przez chłopaka, który jej się podoba, zgadza się po raz pierwszy zagrać w niezwykle popularną grę MMORPG – The World. W szkolnej pracowni oboje logują się do systemu… I w chwilę później oboje padają nieprzytomni. Mai szybko odzyskuje świadomość, ale Kasumi pozostaje w stanie śpiączki.
Niedługo później na drodze dziewczyny staje dziwaczny facet w średnim wieku, przedstawiający się jako Junichiro Tokuoka, były pracownik CC Corporation – producenta The World. Łatwo zgadnąć, że Mai nie ma ochoty mu zaufać – jednak tylko on wierzy w jej słowa. A Mai nie jest pewna, ale czuje, że przyczyna, dla której Kasumi nie budzi się, leży wewnątrz gry. Wszyscy tłumaczą jej, że to niemożliwe, gra ma ponad 20 milionów użytkowników i nigdy nic takiego nie miało miejsca… Czy rzeczywiście? Tokuoka wie o co najmniej kilku innych osobach, znajdujących się w tajemniczej śpiączce. Ostatecznie Mai postanawia mu pomóc dotrzeć do prawdy, kryjącej się za wypadkami wokół gry
 1. .hack//SIGN
 2. .hack//Intermezzo
 3. .hack//Unison
 4. .hack//GIFT
 5. .hack//LIMINALITY
 6. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu
 7. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu: Let’s Meet Offline
 8. .hack//Roots
 9. .hack//G.U. Returner
 10. .hack//G.U. Trilogy
 11. .hack//G.U. Trilogy: Parody Mode
 12. .hack//Quantum
 13. .hack//Sekai no Mukou ni
 14. .hack//Sekai no Mukou ni: Thanatos Report

Postacie i aktorzy głosowi

Minase, Mai Main
Tokuoka, Junichiro Main
Ebara, Masashi Japanese
Toono, Kyouko Main
Hisakawa, Aya Japanese
Aihara, Yuki Main
Chiba, Saeko Japanese
Skeith Supporting
Hoerwick, Harald Supporting
Sato, Ichiro Supporting
Seki, Toshihiko Japanese
Kasumi, Tomonari Supporting
Makino, Masaya Supporting
Asaba, Kaoru Supporting
Touma, Yumi Japanese

Komentarz