Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Myanimelist.net
Ocena to: 6.96
Trailer
Bookmark

.hack//Sign

Oglądaj całe odcinki .hack//Sign, pobieraj .hack//Sign napisy pl, .hack//Sign odcinki po Polsku, Oglądaj .hack//Sign online pl, anime online .hack//Sign na Oppai.pl - Anime Polska.
.hack//Sign, .hack//SIGN
Status: Completed Network: , , , Studio: Wydany: 2002 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 26 Fansub: PL Dyrektor: , , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime .hack//Sign z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie .hack//Sign pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, .hack//Sign na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie .hack//Sign

W niedalekiej przyszłości największa i najbardziej rozbudowana gra sieciowa typu MMORPG to The World, skupiający miliony użytkowników. Jednym z nich jest Mimiru, „w cywilu” uczennica. Ona to właśnie pewnego dnia spotyka dziwnego gracza o nicku Tsukasa i – zaintrygowana jego zachowaniem – próbuje dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Tsukasa może obchodzić reguły gry, przemieszcza się w sposób niedostępny dla innych graczy, chroni go „Guardian” – potwór, którego na próżno by szukać w podręczniku do gry… Ale też Tsukasa – jako jedyny – nie może się wylogować. Jego pamięć o realnym świecie jest niekompletna, nie pamięta, kim jest, wie tylko, że na pewno nie znajduje się przed terminalem komputera. Przestrzeń gry jest jego jedynym światem, światem, w którym – w odróżnieniu od innych graczy – odczuwa wszystkie doznania zmysłowe, od zapachów po dotyk.

 1. .hack//SIGN
 2. .hack//Intermezzo
 3. .hack//Unison
 4. .hack//GIFT
 5. .hack//LIMINALITY
 6. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu
 7. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu: Let’s Meet Offline
 8. .hack//Roots
 9. .hack//G.U. Returner
 10. .hack//G.U. Trilogy
 11. .hack//G.U. Trilogy: Parody Mode
 12. .hack//Quantum
 13. .hack//Sekai no Mukou ni
 14. .hack//Sekai no Mukou ni: Thanatos Report

Postacie i aktorzy głosowi

Tsukasa Main
Saiga, Mitsuki Japanese
Subaru Main
Nazuka, Kaori Japanese
Mimiru Main
Bear Main
Nakata, Kazuhiro Japanese
Balmung Supporting
Hiyama, Nobuyuki Japanese
Sora Supporting
Yanaka, Hiroshi Japanese
Crim Supporting
Miki, Shinichiro Japanese
Aura Supporting
Sakamoto, Maaya Japanese
Macha Supporting
Helba Supporting
Touma, Yumi Japanese

Komentarz