Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.58
Trailer
Bookmark

.hack//Tasogare no Udewa Densetsu

Oglądaj całe odcinki .hack//Tasogare no Udewa Densetsu, pobieraj .hack//Tasogare no Udewa Densetsu napisy pl, .hack//Tasogare no Udewa Densetsu odcinki po Polsku, Oglądaj .hack//Tasogare no Udewa Densetsu online pl, anime online .hack//Tasogare no Udewa Densetsu na Oppai.pl - Anime Polska.
.hack//Legend Of The Twilight, .hack//Udeden, .hack//Legend of the Twilight Bracelet, .hack//DUSK, .hack//黄昏の腕輪伝説
Status: Completed Network: , Studio: Wydany: 2003 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: , , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime .hack//Tasogare no Udewa Densetsu z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie .hack//Tasogare no Udewa Densetsu pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, .hack//Tasogare no Udewa Densetsu na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie .hack//Tasogare no Udewa Densetsu

Od dramatycznych wydarzeń, przedstawionych z jednej strony w serii gier .hack, a z drugiej – w anime .hack//LIMINALITY, minęło kilka lat. The World jest z powrotem spokojnym i bezpiecznym miejscem, zapewniającym rozrywkę niezliczonym rzeszom graczy. Dwójka nastolatków, bliźniacze rodzeństwo Shuugo i Rena, zostaje wylosowana jako zwycięzcy konkursu i w nagrodę otrzymuje prawo do unikalnego wyglądu ich postaci. I to nie byle jakiego – mogą przybrać postacie Kite’a i Black Rose – legendarnych graczy (i bohaterów cyklu gier). Rena jest tym zachwycona, Shuugo trochę mniej – jak dotąd gra nie szła mu najlepiej. Zgadza się jednak przybyć do świata gry. Ma powody – tylko tutaj może widywać Renę, z którą jest rozdzielony od czasu rozwodu rodziców.
Nasza dwójka rzuca się głową naprzód w atrakcje, jakie oferuje The World. Jako „limitowana edycja” postaci mają z pewnością dostęp do „limitowanej edycji” przygód! Takich jak choćby pojawienie się wysokopoziomowego, niezniszczalnego potwora w lokacji dla nowicjuszy, spotkanie Shuugo z tajemniczą dziewczynką w bieli i prezent w postaci złotej bransolety… Bransolety, jaką nosił oryginalny Kite, umożliwiającej zastosowanie Data Drain – techniki, pozwalającej na przepisanie danych przeciwnika. Nic dziwnego, że do bohaterów dołączają inni gracze, tacy jak poszukiwaczka rzadkich przedmiotów Mireille, czy też jedna z najlepszych wojowniczek w The World, Ouka.
 1. .hack//SIGN
 2. .hack//Intermezzo
 3. .hack//Unison
 4. .hack//GIFT
 5. .hack//LIMINALITY
 6. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu
 7. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu: Let’s Meet Offline
 8. .hack//Roots
 9. .hack//G.U. Returner
 10. .hack//G.U. Trilogy
 11. .hack//G.U. Trilogy: Parody Mode
 12. .hack//Quantum
 13. .hack//Sekai no Mukou ni
 14. .hack//Sekai no Mukou ni: Thanatos Report

Postacie i aktorzy głosowi

Kunisaki, Rena Main
Nakahara, Mai Japanese
Kunisaki, Shugo Main
Minagawa, Junko Japanese
Balmung Supporting
Aura Supporting
Sakamoto, Maaya Japanese
Ouka Supporting
Kaida, Yuki Japanese
Mireille Supporting
Matsuoka, Yuki Japanese
Silver Knight Supporting
Chiba, Isshin Japanese
Hotaru Supporting
Kawasumi, Ayako Japanese
Reki Supporting
Sanjuro Supporting

Komentarz