Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.65
Trailer
Bookmark

Isekai Shokudou 2

Oglądaj całe odcinki Isekai Shokudou 2, pobieraj Isekai Shokudou 2 napisy pl, Isekai Shokudou 2 odcinki po Polsku, Oglądaj Isekai Shokudou 2 online pl, anime online Isekai Shokudou 2 na Oppai.pl - Anime Polska.
Restaurant to Another World 2, 異世界食堂 2
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Isekai Shokudou 2 z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Isekai Shokudou 2 pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Isekai Shokudou 2 na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Isekai Shokudou 2

Historia skupia się na restauracji Youshoku no Nekoya, znajdującej się na rogu ulicy w dzielnicy handlowej. Na co dzień jadają tam zwykli pracownicy z pobliskich biurowców, którzy zupełnie nie podejrzewają, że Nekoya skrywa pewien sekret. Otóż każdej soboty restauracja ma „dzień wolny” i jej pracownicy skupiają się wyłącznie na obsługiwaniu gości specjalnych – gości, którzy nie mają absolutnie nic wspólnego z tym, co powszechnie uważane jest za normalne, gości z zupełnie innego świata.
===================
Second season of Isekai Shokudou.

Postacie i aktorzy głosowi

Owner Main
Suwabe, Junichi Japanese
Aletta Main
Uesaka, Sumire Japanese
Kuro Main
Oonishi, Saori Japanese
Aka no Joou Supporting
Adelheid Supporting
Ueda, Reina Japanese
Samanark, Victoria Supporting
Tamura, Yukari Japanese
Gaganpo Supporting
Lionel Supporting
Gold, Sarah Supporting
Yasuno, Kiyono Japanese
Fardania Supporting
Hikasa, Youko Japanese

Komentarz