Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.84
Trailer
Bookmark

Kageki Shoujo!!

Oglądaj całe odcinki Kageki Shoujo!!, pobieraj Kageki Shoujo!! napisy pl, Kageki Shoujo!! odcinki po Polsku, Oglądaj Kageki Shoujo!! online pl, anime online Kageki Shoujo!! na Oppai.pl - Anime Polska.
Opera Girl!, The Curtain Rises, かげきしょうじょ!!
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 13 Fansub: PL/EN Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Kageki Shoujo!! z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Kageki Shoujo!! pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Kageki Shoujo!! na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Kageki Shoujo!!

Podobnie jak w japońskiej trupie teatralnej Takarazuka Revue, tak w Kouka Kageki Musical Drama Academy wszystkie role teatralne, zarówno męskie, jak i żeńskie, grane są przez kobiety. Narada Ai to zobojętniała była idolka, która zostaje aktorką musume-yaku (gra role kobiece). Sarasa Watanabe to jasnooka dziewczyna pochodząca ze wsi, która jest aktorką otoko-yaku (gra role męskie). Przygoda w muzycznej akademii pełnej chaosu, intryg i oczekiwań rozpoczyna się już teraz!

Postacie i aktorzy głosowi

Watanabe, Sarasa Main
Narata, Ai Main
Hoshino, Kaoru Supporting
Taichi, You Japanese
Yamada, Ayako Supporting
Sasaki, Rico Japanese
Sugimoto, Sawa Supporting
Uesaka, Sumire Japanese
Andou, Mamoru Supporting
Suwabe, Junichi Japanese
Nojima, Hijiri Supporting
Hanazawa, Kana Japanese
Narata, Taichi Supporting
Nojima, Kenji Japanese
Shirakawa, Akiya Supporting
Shirakawa, Kouzaburou Supporting

Komentarz