Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.22
Trailer
Bookmark

Kaizoku Oujo

Oglądaj całe odcinki Kaizoku Oujo, pobieraj Kaizoku Oujo napisy pl, Kaizoku Oujo odcinki po Polsku, Oglądaj Kaizoku Oujo online pl, anime online Kaizoku Oujo na Oppai.pl - Anime Polska.
Fena: Pirate Princess, 海賊王女
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Kaizoku Oujo z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Kaizoku Oujo pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Kaizoku Oujo na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda?
Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

Postacie i aktorzy głosowi

Houtman, Fena Main
Seto, Asami Japanese
Yukimaru Supporting
Suzuki, Ryouta Japanese
Bluefield, Abel Supporting
Karin Supporting
Yuuki, Aoi Japanese
Shitan Supporting
Enju Supporting
Satou, Gen Japanese
Kaede Supporting
Oosaka, Ryouta Japanese
Tsubaki Supporting
Oosuka, Jun Japanese
Barry, Charlotte Supporting
Artemisia Supporting
Marimura, Kaoru Japanese

Komentarz