Ocena MAL* 8.89
Trailer
Bookmark

Kimi no Na wa.

Oglądaj Kimi no Na wa. online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kimi no Na wa. w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
Your Name., 君の名は。
Status: Zakończone Stacja: , Studio: Data Emisji: 2016 Długość odcinka: 1 hr. 46 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , , , Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: Kimi no Na wa. jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie Kimi no Na wa.

Historia rozgrywa się wokół dwójki głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Mitsuha – uczennica liceum, spędzająca swoje życie w niezbyt dużej wiosce wraz z młodszą siostrą i babcią. Dziewczyna jest bardzo uczciwa i rzetelna, jednak nie znosi zwyczajów swojej rodziny, nie wspominając o ojcu, który jest politykiem i przez zbliżające się wybory praktycznie nie widuje się ze swoimi córkami. Największym marzeniem Mitsuhy jest skosztowanie życia w Tokio. Drugim z bohaterów jest Taki, licealista żyjący w samym centrum stolicy, zafascynowany architekturą i sztukami pięknymi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i pracuje w włoskiej restauracji. Pewnego dnia Mitsuha ma sen o byciu młodym chłopakiem. Taki również ma sen o byciu dziewczyną w małej wiosce w górach, w której nigdy nie był. Jaki jest sekret ich snów i doświadczeń?

Postacie i aktorzy głosowi

Miyamizu, Mitsuha Main
Tachibana, Taki Main
Yukino, Yukari Supporting
Hanazawa, Kana Japanese
Okudera, Miki Supporting
Miyamizu, Yotsuha Supporting
Tani, Kanon Japanese
Teshigawara, Katsuhiko Supporting
Narita, Ryou Japanese
Miyamizu, Hitoha Supporting
Natori, Sayaka Supporting
Yuuki, Aoi Japanese
Fujii, Tsukasa Supporting
Takagi, Shinta Supporting
Ishikawa, Kaito Japanese

Oglądaj Kimi no Na wa.

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy PL
Data wydania

Komentarz