Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 8.89
Trailer
Bookmark

Kimi no Na wa.

Oglądaj całe odcinki Kimi no Na wa., pobieraj Kimi no Na wa. napisy pl, Kimi no Na wa. odcinki po Polsku, Oglądaj Kimi no Na wa. online pl, anime online Kimi no Na wa. na Oppai.pl - Anime Polska.
Your Name., 君の名は。
Status: Completed Network: , Studio: Wydany: 2016 Czas trwania: 1 hr. 46 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Kimi no Na wa. z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Kimi no Na wa. pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Kimi no Na wa. na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Kimi no Na wa.

Historia rozgrywa się wokół dwójki głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Mitsuha – uczennica liceum, spędzająca swoje życie w niezbyt dużej wiosce wraz z młodszą siostrą i babcią. Dziewczyna jest bardzo uczciwa i rzetelna, jednak nie znosi zwyczajów swojej rodziny, nie wspominając o ojcu, który jest politykiem i przez zbliżające się wybory praktycznie nie widuje się ze swoimi córkami. Największym marzeniem Mitsuhy jest skosztowanie życia w Tokio. Drugim z bohaterów jest Taki, licealista żyjący w samym centrum stolicy, zafascynowany architekturą i sztukami pięknymi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i pracuje w włoskiej restauracji. Pewnego dnia Mitsuha ma sen o byciu młodym chłopakiem. Taki również ma sen o byciu dziewczyną w małej wiosce w górach, w której nigdy nie był. Jaki jest sekret ich snów i doświadczeń?

Postacie i aktorzy głosowi

Miyamizu, Mitsuha Main
Tachibana, Taki Main
Yukino, Yukari Supporting
Hanazawa, Kana Japanese
Okudera, Miki Supporting
Miyamizu, Yotsuha Supporting
Tani, Kanon Japanese
Teshigawara, Katsuhiko Supporting
Narita, Ryou Japanese
Miyamizu, Hitoha Supporting
Natori, Sayaka Supporting
Yuuki, Aoi Japanese
Fujii, Tsukasa Supporting
Takagi, Shinta Supporting
Ishikawa, Kaito Japanese

Komentarz