Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 8.61
Bookmark

One Piece

Oglądaj całe odcinki One Piece, pobieraj One Piece napisy pl, One Piece odcinki po Polsku, Oglądaj One Piece online pl, anime online One Piece na Oppai.pl - Anime Polska.
One Piece, OP, ONE PIECE
Status: Ongoing Studio: Wydany: 1999 Czas trwania: 24 min. Sezon: Rodzaj: TV Dyrektor: , , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime One Piece z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie One Piece pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, One Piece na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie One Piece

Minęło już ponad 20 lat od egzekucji największego z piratów, Gold Rogera, lecz pamięć o jego czynach pozostaje wiecznie żywa. Coraz to nowi śmiałkowie próbują zmierzyć się z legendą i odnaleźć One Piece – tajemniczy skarb słynnego poprzednika. Wśród nich jest Monkey D. Luffy, wyszczerzony od ucha do ucha nastolatek w słomkowym kapeluszu, oznajmiający każdemu, kto się napatoczy, że zostanie Królem Piratów.

Godna podziwu wiara w siebie, prawda? Problem polega na tym, że chłopak nie ma statku ani załogi, nie zna się na nawigacji, a znalazłszy się w wodzie idzie na dno jak kłoda. I ktoś taki miałby sobie poradzić na najbardziej nieprzewidywalnym z mórz świata i zostać następcą wielkiego Gold Rogera? Albo jest zupełnym debilem (co właściwie nie jest dalekie od prawdy), albo też wszystko jest możliwe. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi wielka przygoda.
Powoli wokół Luffy’ego zbiera się garstka zapaleńców, dzielących z nim wiarę w marzenia i przyjaźń. Coraz bardziej wzrasta cena za ich głowy, coraz więcej wrogów pragnie ich dopaść. Ale oni, nie bacząc na niebezpieczeństwa, ciągle płyną ku swojemu celowi?

Postacie i aktorzy głosowi

Monkey D., Luffy Main
Tanaka, Mayumi Japanese
Roronoa, Zoro Main
Nakai, Kazuya Japanese
Sanji Main
Hirata, Hiroaki Japanese
Nico, Robin Main
Tony Tony, Chopper Main
Ootani, Ikue Japanese
Usopp Main
Nami Main
Okamura, Akemi Japanese
Brook Main
Cho Japanese
Franky Main
Yao, Kazuki Japanese
Jinbe Main
Gouri, Daisuke Japanese

Oglądaj One Piece

Odc.
Tytuł
Sub
Data wydania

    Komentarz