Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 8.59
Trailer
Bookmark

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Oglądaj całe odcinki Ookami Kodomo no Ame to Yuki, pobieraj Ookami Kodomo no Ame to Yuki napisy pl, Ookami Kodomo no Ame to Yuki odcinki po Polsku, Oglądaj Ookami Kodomo no Ame to Yuki online pl, anime online Ookami Kodomo no Ame to Yuki na Oppai.pl - Anime Polska.
Wolf Children, The Wolf Children Ame and Yuki, おおかみこどもの雨と雪
Status: Completed Studio: Wydany: 2012 Czas trwania: 1 hr. 57 min. Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Ookami Kodomo no Ame to Yuki z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Ookami Kodomo no Ame to Yuki pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Ookami Kodomo no Ame to Yuki na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Hana jest 19 letnia dziewczyną która zakochuje się w wilkołaku i razem biorą ślub, którego owocem jest dwójka dzieci Ame i Yuki. Cała czwórka żyje sobie spokojnie do czasu gdy ojciec wilkołak umiera, a Hana postanawia przeprowadzić się razem z dziećmi na wieś z dala od zgiełku miasta. Reżyser przedstawia losy rodziny rozgrywające się na przestrzeni 13 lat od momentu poznania Hany i wilkołaka aż do czasu dorastania ich wspólnych dzieci.

Postacie i aktorzy głosowi

Hana Main
Miyazaki, Aoi Japanese
Ame Main
Nishii, Yukito Japanese
Yuki Main
Kuroki, Haru Japanese
Ookami Main
Osawa, Takao Japanese
Fujii, Souhei Supporting
Hiraoka, Takuma Japanese
Nirasaki Supporting
Sugawara, Bunta Japanese
Shino Supporting
Kobayashi, Rino Japanese
Horita Supporting
Aso, Kumiko Japanese
Fujii, Mother Supporting
Keno Supporting

Komentarz