Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 8.64
Trailer
Bookmark

Ousama Ranking

Oglądaj całe odcinki Ousama Ranking, pobieraj Ousama Ranking napisy pl, Ousama Ranking odcinki po Polsku, Oglądaj Ousama Ranking online pl, anime online Ousama Ranking na Oppai.pl - Anime Polska.
Ranking of Kings, King Ranking, 王様ランキング
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 22 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 23 Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Ousama Ranking z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Ousama Ranking pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Ousama Ranking na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Ousama Ranking

Bojji jest małym księciem, który urodził się głuchy i słaby. Nie jest w stanie dobyć nawet dziecięcego miecza, ale jako pierworodny syn bardzo się stara i marzy o zostaniu najlepszym królem, jakiego świat widział. Nie jest to jednak łatwe, zwłaszcza, gdy za jego plecami ciągle rozlegają się szepty, że jest „bezwartościowym księciem” i „nie ma szans, że zostanie władcą”.
Pewnego dnia jednak poznaje Kage (cień), który, jak wskazuje jego imię, jest cieniem, w dodatku ocalałym ze zniszczonego już całkowicie klanu zabójców. Nie zajmuje się mordowaniem, ale, aby przeżyć, para się kradzieżą. To właśnie spotkanie początkuje historię dorastania małego księcia i jego nietypowego przyjaciela.

Postacie i aktorzy głosowi

Bojji Main
Hinata, Minami Japanese
Kage Main
Murase, Ayumu Japanese
Hiling Supporting
Satou, Rina Japanese
Despa Supporting
Desher Supporting
Daida Supporting
Kaji, Yuuki Japanese
Dorshe Supporting
Bebin Supporting
Ueda, Youji Japanese
Miranjo Supporting
Sakamoto, Maaya Japanese
Hokuro Supporting

Komentarz