Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.32
Trailer
Bookmark

Peach Boy Riverside

Oglądaj całe odcinki Peach Boy Riverside, pobieraj Peach Boy Riverside napisy pl, Peach Boy Riverside odcinki po Polsku, Oglądaj Peach Boy Riverside online pl, anime online Peach Boy Riverside na Oppai.pl - Anime Polska.
Peach Boy Riverside, ピーチボーイリバーサイド
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Peach Boy Riverside z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Peach Boy Riverside pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Peach Boy Riverside na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Peach Boy Riverside

Dawno, dawno temu byli sobie stary mężczyzna i stara kobieta, którzy przygarnęli dziecko unoszące się na brzoskwini. Był to chłopiec będący bohaterem z baśni ludowej — Momotarō, który ma za zadanie wybić demony zagrażające kontynentowi Japonii.

W tej historii jest jednak coś więcej. A co by było, gdyby owych gigantycznych brzoskwiń było o wiele więcej? Gdy Momotarō ostatecznie pokonuje wszystkie demony zagrażające jego wiosce, wyrusza w podróż przez morze po innych obcych krainach, aby pokonać pozostałe.

Sally to księżniczka marząca o opuszczeniu zamku, aby wyruszyć w świat. Idealna okazja natrafia się, kiedy spotyka podróżnika o imieniu Mikoto, czyli naszego pogromcę demonów. Nie jest ona pewna, czy to dobry pomysł, ale postanawia nie rezygnować ze swojego marzenia.

Postacie i aktorzy głosowi

Kibitsu, Mikoto Main
Touyama, Nao Japanese
Aldike, Saltorine Main
Frau Supporting
Ichimichi, Mao Japanese
Carrot Supporting
Toda, Megumi Japanese
Dog Supporting
Saitou, Jirou Japanese
Winnie Supporting
Tomatsu, Haruka Japanese
Jucerino Supporting
Kubo, Yurika Japanese
Millia Supporting
Mineda, Mayu Japanese
Grator, Hawthorn Supporting
Masuda, Toshiki Japanese
Atra Supporting
Suzuhana, Yuuko Japanese

Komentarz