Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.13
Trailer
Bookmark

Platinum End

Oglądaj całe odcinki Platinum End, pobieraj Platinum End napisy pl, Platinum End odcinki po Polsku, Oglądaj Platinum End online pl, anime online Platinum End na Oppai.pl - Anime Polska.
Platinum End, プラチナエンド
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Platinum End z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Platinum End pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Platinum End na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Platinum End

Mirai Kakehashi jest młodym studentem, który ma już dość życia z wujkiem i ciotką, którzy wychowywali go od śmierci jego rodziców. W trakcie popełniania samobójstwa zostaje uratowany przez Anioła Stróża o imieniu Nasse. Dowiedziawszy się od niej, że jego przybrani rodzice byli odpowiedzialni za śmierć jego ojca i matki, Mirai używa mocy, którą go obdarzyła, aby stawić im czoła i wymierzyć sprawiedliwość. Jednak próby Mirai dopiero się zaczynają, gdy Nasse wkrótce potem informuje go, że Bóg przejdzie na emeryturę za 999 dni i wybrano trzynastu kandydatów, którzy go zastąpią, w tym Miraia. Co gorsza, Mirai nie tylko nie może odmówić wzięcia udziału w konkursie, który ma wyłonić kolejnego boga, ale wśród innych kandydatów są tacy, którzy zrobią wszystko, by wygrać – łącznie z zabiciem wszystkich rywali.

Postacie i aktorzy głosowi

Nasse Main
Ogura, Yui Japanese
Kakehashi, Mirai Main
Irino, Miyu Japanese
Hanakago, Saki Main
Ichimichi, Mao Japanese
Revel Main
Hanae, Natsuki Japanese
Mukaidou, Nanato Supporting
Uryuu, Kanade Supporting
Ishikawa, Kaito Japanese
Yoneda, Gaku Supporting
Tsuda, Kenjirou Japanese
Nakaumi, Shuuji Supporting
Balta Supporting
Sokotani, Hajime Supporting
Maeno, Tomoaki Japanese

Komentarz