Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.53
Trailer
Bookmark

Sakugan

Oglądaj całe odcinki Sakugan, pobieraj Sakugan napisy pl, Sakugan odcinki po Polsku, Oglądaj Sakugan online pl, anime online Sakugan na Oppai.pl - Anime Polska.
Sakugan, Sacks&Guns!!, Sakugan Labyrinth Marker, Project ANIMA, 削岩ラビリンスマーカー, サクガン
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Sakugan z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Sakugan pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Sakugan na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Sakugan

Od bardzo dawna ludzkość musi żyć pod ziemią w „Labiryncie”, ponieważ powierzchnia jest niezdatna do życia. Jest to miejsce zawierające przeróżne kolonie, jedna ma ekstremalnie wysoką temperaturę, podczas gdy druga jest pełna złota, srebra i innych bogactw. W jednej z kolonii o nazwie Pinyin żyje dziewięcioletnia Memenpu oraz jej ojciec, Gagamba. Utrzymują się z najniższego z możliwych zawodów jako Robotnicy. Pewnego razu dziewięciolatka błaga swojego ojca, by jako Markerzy — ludzie, którzy penetrują Labirynt w poszukiwaniu bogactw, najniebezpieczniejszy zawód, lecz zarazem najbardziej dochodowy — wyruszyli w poszukiwaniu matki, która opuściła dom i już nie wróciła. Memenpu jest osobą, która nie odpuszcza, więc Gagamba nie mógł jej puścić samej. Tak więc oboje wyruszają w podróż w swoim górniczym robocie. Wyjście z kolonii uważane jest za szaleństwo, gdyż można spotkać olbrzymiego, tajemniczego potwora. Szansa na przeżycie poza kolonią wynosi mniej niż 5%. Oto przygoda ojca i córki otoczona rodzinną miłością.

Postacie i aktorzy głosowi

Memenpu Main
Amane, Kanon Japanese
Gagumber Main
Touchi, Hiroki Japanese
Yuri Main
Zackletu Main
Hanazawa, Kana Japanese
Rufus Supporting
Fidelio Supporting
Boss Supporting
Sina Supporting
Hayami, Saori Japanese
Muuro Supporting
Watada, Misaki Japanese
Merooro Supporting

Komentarz