Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.26
Trailer
Bookmark

Seijo no Maryoku wa Bannou Desu

Oglądaj całe odcinki Seijo no Maryoku wa Bannou Desu, pobieraj Seijo no Maryoku wa Bannou Desu napisy pl, Seijo no Maryoku wa Bannou Desu odcinki po Polsku, Oglądaj Seijo no Maryoku wa Bannou Desu online pl, anime online Seijo no Maryoku wa Bannou Desu na Oppai.pl - Anime Polska.
The Saint's Magic Power is Omnipotent, The power of the saint is all around., 聖女の魔力は万能です
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Seijo no Maryoku wa Bannou Desu z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Seijo no Maryoku wa Bannou Desu pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Seijo no Maryoku wa Bannou Desu na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Seijo no Maryoku wa Bannou Desu

Sei to dwudziestoletnia pracownica biurowa, która niespodziewanie zostaje… przeniesiona do innego świata! Rytuał, przez który to się stało, miał na celu stworzenie „świętego” zdolnego do wypędzenia mrocznej magii z krainy.

Coś poszło jednak nie tak i zamiast jednej, wezwał on dwie osoby! Wszyscy wolą drugą przyzwaną dziewczynę, ale nie przeszkadza to Sei, która opuszcza pałac królewski, aby dzięki swojej nowo zdobytej mocy poprowadzić sklep produkujący mikstury i kosmetyki.

Biznes kwitnie, więc wygląda na to, że na Sei nie czekają już żadne niemiłe niespodzianki… Chyba że nagle jej świętość postanowi wrócić i ją prześladować!

Postacie i aktorzy głosowi

Takanashi, Sei Main
Ishikawa, Yui Japanese
Hawke, Albert Main
Drewes, Yuri Main
Jude Main
Yashiro, Taku Japanese
Valdec, Johan Main
Eguchi, Takuya Japanese
Ashley, Elizabeth Supporting
Ueda, Reina Japanese
Misono, Aira Supporting
Ichinose, Kana Japanese
Adler, Nicole Supporting
Kouno, Marika Japanese
Slantania, Seigfried Supporting
Slantania, Kyle Supporting
Fukuyama, Jun Japanese

Oglądaj Seijo no Maryoku wa Bannou Desu

Odc.
Tytuł
Sub
Data wydania

    Komentarz