Ocena MAL* 6.66
Trailer
Bookmark
Obserwuje 1 osób

Shaman King (2021)

Oglądaj Shaman King (2021) online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Shaman King (2021) w najlepszej jakości i bez reklam tylko na wakatta.pl. Sprawdź proszę również nasze pozostałe serie!
SHAMAN KING
Status: Emitowne Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 52 Fansub: PL Dyrektor: Dodano dnia: Zaktualizowano:
Anime: Shaman King (2021) jest z Polskimi napisami w różnych rozdzielczościach, zależne od wybranego źródła wideo.

Streszczenie Shaman King (2021)

Szamani są niezwykłymi jednostkami zdolnymi do komunikowania się z duchami, zjawami i bogami, które są niewidoczne dla zwykłych ludzi. Walka Szamanów (The Shaman Fight) — prestiżowy turniej, w którym szamani z całego świata walczą ze sobą — odbywa się co 500 lat, gdzie zwycięzca zostaje koronowany na Króla Szamanów (Shaman King).

Tytuł ten pozwala wzywać Wielkiego Ducha i kształtować świat według własnego uznania. Pewnego wieczoru Manta Oyamada, zwykły uczeń gimnazjum, postanawia pójść na skróty przez miejscowy cmentarz. Zauważając go, samotny chłopiec siedzący na nagrobku zaprasza Mantę do oglądania gwiazd z „nimi”. Zdając sobie sprawę, że „z nimi” odnosi się do duchów, Manta ucieka z przerażenia.

Później chłopiec przedstawia się jako Asakura, adept na szamana, i demonstruje swoje moce, łącząc siły z duchem 600-letniego samuraja Amidamaru, aby uratować Mantę przed grupą bandytów. Zaprzyjaźnia się z Mantą ze względu na jego zdolność widzenia duchów i z pomocą Amidamaru wyrusza, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zostanie następnym Królem Szamanów.

Postacie i aktorzy głosowi

Asakura, You Main
Hikasa, Youko Japanese
Asakura, Hao Main
Kyouyama, Anna Main
Tao, Ren Main
Park, Romi Japanese
Amidamaru Main
Oyamada, Manta Main
Inuyama, Inuko Japanese
Faust VIII, Johann Supporting
Usui, Horokeu Supporting
Ueda, Yuuji Japanese
Umemiya, Ryuunosuke Supporting
Diethel, Lyserg Supporting
Soumi, Youko Japanese

Oglądaj Shaman King (2021)

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy PL
Data wydania

    Komentarz