Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.66
Trailer
Bookmark
Obserwuje 3 osób

Shaman King (2021)

Oglądaj całe odcinki Shaman King (2021), pobieraj Shaman King (2021) napisy pl, Shaman King (2021) odcinki po Polsku, Oglądaj Shaman King (2021) online pl, anime online Shaman King (2021) na Oppai.pl - Anime Polska.
SHAMAN KING
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 52 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Shaman King (2021) z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Shaman King (2021) pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Shaman King (2021) na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Shaman King (2021)

Szamani są niezwykłymi jednostkami zdolnymi do komunikowania się z duchami, zjawami i bogami, które są niewidoczne dla zwykłych ludzi. Walka Szamanów (The Shaman Fight) — prestiżowy turniej, w którym szamani z całego świata walczą ze sobą — odbywa się co 500 lat, gdzie zwycięzca zostaje koronowany na Króla Szamanów (Shaman King). Tytuł ten pozwala wzywać Wielkiego Ducha i kształtować świat według własnego uznania. Pewnego wieczoru Manta Oyamada, zwykły uczeń gimnazjum, postanawia pójść na skróty przez miejscowy cmentarz. Zauważając go, samotny chłopiec siedzący na nagrobku zaprasza Mantę do oglądania gwiazd z „nimi”. Zdając sobie sprawę, że „z nimi” odnosi się do duchów, Manta ucieka z przerażenia. Później chłopiec przedstawia się jako Asakura, adept na szamana, i demonstruje swoje moce, łącząc siły z duchem 600-letniego samuraja Amidamaru, aby uratować Mantę przed grupą bandytów. Zaprzyjaźnia się z Mantą ze względu na jego zdolność widzenia duchów i z pomocą Amidamaru wyrusza, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zostanie następnym Królem Szamanów.

Postacie i aktorzy głosowi

Asakura, You Main
Hikasa, Youko Japanese
Asakura, Hao Main
Kyouyama, Anna Main
Tao, Ren Main
Park, Romi Japanese
Amidamaru Main
Oyamada, Manta Main
Inuyama, Inuko Japanese
Faust VIII, Johann Supporting
Usui, Horokeu Supporting
Ueda, Yuuji Japanese
Umemiya, Ryuunosuke Supporting
Diethel, Lyserg Supporting
Soumi, Youko Japanese

Oglądaj Shaman King (2021)

Odc.
Tytuł
Sub
Data wydania

Komentarz