Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.68
Trailer
Bookmark

Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Oglądaj całe odcinki Shinigami Bocchan to Kuro Maid, pobieraj Shinigami Bocchan to Kuro Maid napisy pl, Shinigami Bocchan to Kuro Maid odcinki po Polsku, Oglądaj Shinigami Bocchan to Kuro Maid online pl, anime online Shinigami Bocchan to Kuro Maid na Oppai.pl - Anime Polska.
The Duke of Death and His Maid, Young Master the Grim Reaper and the Black Maid, 死神坊ちゃんと黒メイド
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Shinigami Bocchan to Kuro Maid z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Shinigami Bocchan to Kuro Maid pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Shinigami Bocchan to Kuro Maid na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Historia koncentruje się wokół młodego arystokraty, który przez klątwę rzuconą na niego za młodu jest postrzegany przez innych jako uosobienie śmierci. Dzieje się tak dlatego, że każdy kogo dotknie umiera. Zostaje przez to zmuszony do zamieszkania w pustym dworze z dala od innych ludzi.

Jednakże nie jest tam sam, razem z nim w rezydencji zamieszkują lokaj imieniem Rob oraz służąca Alice, której klątwa jej panicza zupełnie nie przeszkadza w strojeniu sobie z niego żartów. Naszemu bohaterowi taki stan rzeczy nie przeszkadza, a nawet z czasem coraz bardziej zaczyna dostrzegać w kobiecie nie tylko pomoc domową, ale i osobę bliską jego sercu. Chcąc choć raz potrzymać Alice za rękę, stawia sobie za cel pozbycie się klątwy. No a kto lepiej będzie wiedział jak mu z tym pomóc niżeli różne nadnaturalne byty?

Postacie i aktorzy głosowi

Alice Main
Mano, Ayumi Japanese
Bocchan Main
Hanae, Natsuki Japanese
Caph Supporting
Zain Supporting
Kamiya, Hiroshi Japanese
Viola Supporting
Minase, Inori Japanese
Rob Supporting
Walter Supporting
Uchida, Yuuma Japanese

Komentarz