Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.17
Trailer
Bookmark

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Oglądaj całe odcinki Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei, pobieraj Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei napisy pl, Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei odcinki po Polsku, Oglądaj Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei online pl, anime online Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei na Oppai.pl - Anime Polska.
The Fruit of Evolution: Before I Knew It, My Life Had It Made, The Evolution Fruit: Conquering Life Unknowingly, 進化の実~知らないうちに勝ち組人生~
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

„Seiichi Hiiragi jest brzydkim, brudnym, śmierdzącym grubasem” – to są jedne z niewielu obelg jakimi był obrzucany w szkole. Tak wyglądało jego niezbyt szczęśliwe życie w szkole.
Jednak wszystko zmienia się, gdy pewnego razu głos podający się za Boga oznajmia, że niedługo cała szkoła zostanie przeniesiona do innego świata. Wszyscy, włącznie z Seiichim, mają zostać przeniesieni do świata fantasy z mechanikami takimi jak levelowanie, statystyki czy też dodatkowe umiejętności. Jednak zanim to się wydarzy, Bóg musi przygotować kilka rzeczy potrzebnych do tego przedsięwzięcia. Czekając na to co ma nastąpić, wszystkie klasy uformowały grupy, jednak nasz bohater nie został w żadnej uwzględniony. Przez taki obrót zdarzeń został on przeniesiony do innego obszaru niż cała reszta, a w jego otoczeniu znajduje się jedynie… goryl!? Jednak ten zamiast zaatakować naszego biedaka, oświadcza mu się. Nasz bohater przystaje na tą niecodzienną propozycje, po pewnym czasie nasza para znajduje tak zwany Owoc Ewolucji, a po jego zjedzeniu ich życie jeszcze raz zmienia kurs.
Historia śledzi losy Seiichiego od momentu dręczenia go przez kolegów, przez jego ciężką pracę w nowym świecie, aż do stania się jednym z bohaterów zanim nawet się o tym zorientował.

Postacie i aktorzy głosowi

Saria Main
Hanazawa, Kana Japanese
Hiiragi, Seiichi Main
Shimono, Hiro Japanese
Grem, Altria Supporting
Inoue, Marina Japanese
Calmeria, Origa Supporting
Kubo, Yurika Japanese
Lulune Supporting
Nishimoto, Rimi Japanese
Hitsuji-san Supporting
Arai, Satomi Japanese
Balze, Louise Supporting
Hikasa, Youko Japanese
Kannazuki, Karen Supporting
Nanjou, Yoshino Japanese
Clute, Gustle Supporting
Inada, Tetsu Japanese
Maclaine, Ellis Supporting
Nishio, Yuuka Japanese

Komentarz