Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.42
Trailer
Bookmark

Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Oglądaj całe odcinki Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi, pobieraj Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi napisy pl, Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi odcinki po Polsku, Oglądaj Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi online pl, anime online Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi na Oppai.pl - Anime Polska.
Knights of Sidonia: Love Woven in the Stars, シドニアの騎士 あいつむぐほし
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 1 hr. 49 min. Kraj: , Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Po tym, jak Ziema została zniszczona przez tajemniczą rasę kosmitów o nazwie Gauna, ocalali ludzie postanowili szukać schronienia w kosmosie. Nie mogąc czuć się bezpiecznie, przez tysiąclecia błąkają się we wszechświecie, podróżując na statku międzygalaktycznym o nazwie Sidonia. Kiedy wydaje się, że w końcu udało im się zaznać trochę spokoju, niespodziewanie nadchodzi dzień, w którym po raz pierwszy od stu lat zostają zaatakowani przez wrogich obcych.

Kolejny raz widmo wyginięcia gatunku ludzkiego chwilowo odsuwa się w czasie. Tymczasowe zwycięstwo nad Gauną zostaje osiągnięte dzięki pół człowiekowi, pół Gauniance, Tsumugi Shiraui, oraz Nagate Tanikaze, pilotowi jednego z mechanicznych strażników (Guardian).

Dziesięć lat później dni na statku mijają w porządku i harmonii. Tsumugi zaczyna uświadamiać sobie swoje uczucia do Nagate, który teraz cieszy się sławą wybawiciela Sidoni. Niestety, jak zawsze powtarzał kapitan Kobayashi, tak długo, jak istnieje Gauna, tak długo ludzie nie zaznają wytchnienia.

Decyzja zostaje podjęta: finalna bitwa, w której rozstrzygną się losy ostatnich przedstawicieli ludzkości. Podczas gdy zbliża się koniec, czy załoga będzie w stanie ochronić tych, których kocha?

Postacie i aktorzy głosowi

Shinatose, Izana Main
Toyosaki, Aki Japanese
Shiraui, Tsumugi Main
Suzaki, Aya Japanese
Tanikaze, Nagate Main
Oosaka, Ryouta Japanese
Hoshijiro, Shizuka Supporting
Suzaki, Aya Japanese
Kobayashi Supporting
Ohara, Sayaka Japanese
Hiyama, Lala Supporting
Arai, Satomi Japanese
Midorikawa, Yuhata Supporting
Ittan, Samari Supporting
Tanaka, Atsuko Japanese
Honoka, Ren Supporting
Kitamura, Eri Japanese
Kunato, Norio Supporting

Komentarz