Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 5.88
Bookmark

Sotsugyou: Graduation

Oglądaj całe odcinki Sotsugyou: Graduation, pobieraj Sotsugyou: Graduation napisy pl, Sotsugyou: Graduation odcinki po Polsku, Oglądaj Sotsugyou: Graduation online pl, anime online Sotsugyou: Graduation na Oppai.pl - Anime Polska.
Graduation, Graduation: Graduation, 卒業~Graduation~
Status: Completed Studio: Wydany: 1995 Czas trwania: 30 min. per ep. Kraj: Rodzaj: OVA Odcinki: 2 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Sotsugyou: Graduation z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Sotsugyou: Graduation pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Sotsugyou: Graduation na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Sotsugyou: Graduation

Zakończenie szkoły opowiada właśnie o tym, na co tytuł wskazuje. Grupka dziewcząt kończy szkołę średnią, a anime ukazuje ich problemy związane z tym etapem w życiu – wejście w dorosłość, oddzielnie od przyjaciół, z którymi spędziło się ostatnie lata oraz konfrontacja z zupełnie nowymi sprawami, które czekają w tym okresie. Pierwszy z dwóch odcinków opowiada o ostatniej wspólnej wycieczce dziewczyn, której celem jest gorące źródło. Będziemy towarzyszyć bohaterkom od momentu decyzji, przez podróż, różnego rodzaju perypetie, jak i sam pobyt. Seria jest i poważna, poruszająca, nostalgiczna, ale i zabawna. Porusza też problem, z którym każdy z nas się mierzył, mierzy lub mierzyć będzie.

Postacie i aktorzy głosowi

Arai, Kiyomi Main
Tsuru, Hiromi Japanese
Katou, Mika Main
Shimura, Mami Main
Yoshino, Hinako Japanese
Takagi, Reiko Main
Touma, Yumi Japanese
Nakamoto, Shizuka Main
Hisakawa, Aya Japanese
Takei Supporting

Komentarz