Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 6.37
Trailer
Bookmark

Tantei wa Mou, Shindeiru.

Oglądaj całe odcinki Tantei wa Mou, Shindeiru., pobieraj Tantei wa Mou, Shindeiru. napisy pl, Tantei wa Mou, Shindeiru. odcinki po Polsku, Oglądaj Tantei wa Mou, Shindeiru. online pl, anime online Tantei wa Mou, Shindeiru. na Oppai.pl - Anime Polska.
The Detective Is Already Dead, La detective está muerta., Tanmoshi, 探偵はもう、死んでいる。
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Tantei wa Mou, Shindeiru. z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Tantei wa Mou, Shindeiru. pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Tantei wa Mou, Shindeiru. na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Tantei wa Mou, Shindeiru.

Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta.

Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty.

Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Postacie i aktorzy głosowi

Siesta Main
Miyashita, Saki Japanese
Natsunagi, Nagisa Main
Kimizuka, Kimihiko Main
Nagai, Arata Japanese
Saikawa, Yui Supporting
Takao, Kanon Japanese
Arisaka Anderson, Charlotte Supporting
Shirasu, Saho Japanese
Kase, Fuubi Supporting
Fuchigami, Mai Japanese
Koumori Supporting
Alicia Supporting
Chameleon Supporting
Cerberus Supporting
Nakata, Jouji Japanese

Komentarz