Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.88
Bookmark

Tennis no Ouji-sama

Oglądaj całe odcinki Tennis no Ouji-sama, pobieraj Tennis no Ouji-sama napisy pl, Tennis no Ouji-sama odcinki po Polsku, Oglądaj Tennis no Ouji-sama online pl, anime online Tennis no Ouji-sama na Oppai.pl - Anime Polska.
The Prince of Tennis, テニスの王子様
Status: Completed Studio: Wydany: 2001 Czas trwania: 22 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 178 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Tennis no Ouji-sama z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Tennis no Ouji-sama pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Tennis no Ouji-sama na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Tennis no Ouji-sama

Echizen Ryoma choć wygrał cztery z rzędu mistrzostwa dla juniorów w USA i jest powszechnie uznawany za geniusza to tak naprawdę żyje ciągle w cieniu swojego ojca – legendarnego tenisisty znanego jako Samuraj Nanjirou. Mając 12 lat wraca on z rodzicami do Japonii i zapisuje się do gimnazjum Seishun Gakuen (w skrócie Seigaku) – tego samego, do którego przed laty uczęszczał jego ojciec.

Ryoma dołącza do tamtejszego klubu tenisa, który jest powszechnie znany jako jeden z najlepszych w całym kraju. Bez problemu udaje mu się pokonać starszych kolegów czym zwraca na siebie uwagę kapitana, który robi dla niego wyjątek i daje mu szansę, aby dołączył do podstawowego składu. Chłopiec poznaje i zaprzyjaźnia się ze starszymi, równie utalentowanymi co on kolegami. Łączy ich ten sam cel: wszyscy oni chcą, aby ich drużyna zdobyła mistrzostwo Japonii.

Postacie i aktorzy głosowi

Echizen, Ryouma Main
Minagawa, Junko Japanese
Fuji, Shuusuke Main
Kaida, Yuki Japanese
Tezuka, Kunimitsu Main
Kikumaru, Eiji Main
Kaidou, Kaoru Main
Kiyasu, Kohei Japanese
Momoshiro, Takeshi Main
Onosaka, Masaya Japanese
Inui, Sadaharu Main
Tsuda, Kenjirou Japanese
Kawamura, Takashi Main
Kawamoto, Naru Japanese
Oishi, Shuichiro Main
Atobe, Keigo Supporting
Suwabe, Junichi Japanese

Oglądaj Tennis no Ouji-sama

Odc.
Tytuł
Sub
Data wydania

    Komentarz