Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Myanimelist.net
Ocena to: 8.27
Trailer
Bookmark

Tokyo Revengers

Oglądaj całe odcinki Tokyo Revengers, pobieraj Tokyo Revengers napisy pl, Tokyo Revengers odcinki po Polsku, Oglądaj Tokyo Revengers online pl, anime online Tokyo Revengers na Oppai.pl - Anime Polska.
Tokyo Revengers, 東京リベンジャーズ
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Fansub: PL Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Tokyo Revengers z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Tokyo Revengers pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Tokyo Revengers na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Tokyo Revengers

Po tym, jak gang Tokyo Manji zabija byłą dziewczynę Takemichiego Hanagaki, w mężczyźnie coś pęka i marzy on, aby nigdy nie doszło do tej tragedii. Zdecydowanie może ułatwić mu to niespodziewana podróż w czasie do przeszłości — wtedy, gdy on i jego była dziewczyna byli jeszcze parą. Chcąc uratować ukochaną za wszelką cenę, Takemichi zaczyna piąć się w górę po stopniach w gangu, który za dwanaście lat ma być odpowiedzialny za morderstwo ważnej dla niego osoby.

Postacie i aktorzy głosowi

Sano, Manjirou Main
Hayashi, Yuu Japanese
Ryuuguuji, Ken Main
Hanagaki, Takemichi Main
Shin, Yuuki Japanese
Matsuno, Chifuyu Supporting
Karino, Shou Japanese
Baji, Keisuke Supporting
Mitsuya, Takashi Supporting
Hanemiya, Kazutora Supporting
Toki, Shunichi Japanese
Tachibana, Hinata Supporting
Waki, Azumi Japanese
Hanma, Shuuji Supporting
Eguchi, Takuya Japanese
Kawata, Nahoya Supporting
Kawanishi, Kengo Japanese

Komentarz