Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.74
Trailer
Bookmark

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Oglądaj całe odcinki Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu, pobieraj Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu napisy pl, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu odcinki po Polsku, Oglądaj Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu online pl, anime online Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu na Oppai.pl - Anime Polska.
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, 月が導く異世界道中
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: , Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Historia skupi się na Makoto Misumim, przeciętnym uczniu liceum, który został przyzwany do alternatywnego świata, jako odważny wojownik. Nieszczęśliwie się złożyło, że bogini, jego przybycie skwitowała zdaniem „Twoja twarz jest okropna!”, po czym pozbawiono go tytułu oraz został wygnany.
Podróżując przez pustkowia, Makoto natyka się na przeróżne rasy, takie jak smoki, pająki, orkowie, krasnoludy i nie tylko. Przez odmienne środowisko względem jego świata, nasz główny bohater wykazuje dużą umiejętności w magii oraz władaniu mieczem. Jak potoczą się losy chłopaka porzuconego przez boginie oraz ludzi, który musi odnaleźć się w tym nowym świecie?

Postacie i aktorzy głosowi

Misumi, Makoto Main
Hanae, Natsuki Japanese
Tomoe Main
Sakura, Ayane Japanese
Mio Main
Kitou, Akari Japanese
Eris Supporting
Tanaka, Minami Japanese
Ema Supporting
Hayami, Saori Japanese
Shiki Supporting
Tsuda, Kenjirou Japanese
Tsukuyomi Supporting
Maeno, Tomoaki Japanese
Bulga, Sofia Supporting
Toa Supporting
Kubo, Yurika Japanese
Ranina Supporting
Kitamori, Saika Japanese

Komentarz