Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ocena 7.33
Trailer
Bookmark

Tsuki to Laika to Nosferatu

Oglądaj całe odcinki Tsuki to Laika to Nosferatu, pobieraj Tsuki to Laika to Nosferatu napisy pl, Tsuki to Laika to Nosferatu odcinki po Polsku, Oglądaj Tsuki to Laika to Nosferatu online pl, anime online Tsuki to Laika to Nosferatu na Oppai.pl - Anime Polska.
Irina: The Vampire Cosmonaut, Moon, Laika, and the Bloodsucking Princess, 月とライカと吸血姫
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Wysłane przez: oppai.pl Wydano dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj anime Tsuki to Laika to Nosferatu z polskimi napisami na Oppai.pl - Anime Polska. Darmowe oglądanie Tsuki to Laika to Nosferatu pl napisy, oglądaj w jakościach 1080p 720P 360P 240P 480P strona mobilna dla każdego, Tsuki to Laika to Nosferatu na Oppai.pl - Anime Polska najlepsze anime online pl

Streszczenie Tsuki to Laika to Nosferatu

Po zakończeniu II wojny światowej narody podzieliły się na dwa różne stronnictwa — blok wschodni, któremu przewodziła Federalna Republika Zirnitra, oraz blok zachodni — pod przywództwem Zjednoczonego Królestwa Arnack. Obie frakcje prowadziły między sobą wyścig zbrojeń, który później przeistoczył się w wyścig kosmiczny polegający na tym, kto pierwszy podbije srebrny glob. W 1960 roku Gergiev, przywódca Republiki Federalnej, ogłosił program załogowych lotów kosmicznych o kryptonimie „Mechtat” (z ros. Marzenie). Aby projekt mógł wejść w życie, kandydat na astronautę, Lev Leps, otrzymał rozkaz wykonania ściśle tajnej misji o nazwie „Nosferatu”. Program miał polegać na eksperymentowaniu na wampirach w warunkach kosmicznych. Obiektem badań w ramach tego projektu była wampirzyca o imieniu Irina Luminesk, która marzyła o locie w kosmos.

Postacie i aktorzy głosowi

Luminesk, Irina Main
Leps, Lev Main
Uchiyama, Kouki Japanese
Simonyan, Anya Supporting
Kino, Hina Japanese
Natalia Supporting
Inoue, Kikuko Japanese
Plevitskaya, Rosa Supporting
Komatsu, Mikako Japanese
Korovin, Slava Supporting
Hashi, Takaya Japanese
Harlova, Ludmila Supporting
Ichimichi, Mao Japanese
Narrator Supporting
Touchi, Hiroki Japanese
Fellmann, Franz Supporting
Victor Supporting

Komentarz