Bokutachi no Remake 03 PL

TV Sub Wydany dnia 28 października, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Bokutachi no Remake
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Bokutachi no Remake 03 PL, obejrzyj Bokutachi no Remake 03 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Bokutachi no Remake zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Bokutachi no Remake

Remake our Life!, Bokurema, ぼくたちのリメイク
Ocena MAL* 7.50
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Historia skupia się na 28-letnim mężczyźnie Kyouya Hashiba, który jest producentem gier. Gdy jego firma bankrutuje, traci swoją prace i wraca do rodzinnego domu. Kiedy Kyouya, leżąc na łóżku, wspomina niesamowite osiągnięcia twórców w jego wieku, zaczyna żałować swoich życiowych decyzji. Otwierając oczy, odkrywa, że przeniósł się 10 lat wstecz w jego życiu, a dokładniej do momentu, zanim rozpoczął studia. Teraz ma okazję zmienić swoje życie, zaczynając jako student uczelni artystycznej. Obecnie mieszka w czteroosobowym, koedukacyjnym domu. Kyouya ma szansę spędzić kształtujące lata z niesamowitymi twórcami, ale sprawy mogą się nie potoczyć tak, jak się spodziewał. To komediowa opowieść o nieporadnej osobie, która otrzymała drugą szansę do spełnienia swoich marzeń!

Powiązane odcinki

Bokutachi no Remake 02 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Bokutachi no Remake 04 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz