Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
112749la-350x495

Bokutachi no Remake 09 PL

TV Sub Wydano dnia 28 października, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Bokutachi no Remake

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Bokutachi no Remake 09 PL, odcinek Bokutachi no Remake 09 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Bokutachi no Remake codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Bokutachi no Remake

Remake our Life!, Bokurema, ぼくたちのリメイク
Myanimelist.net
Ocena to: 7.50
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Historia skupia się na 28-letnim mężczyźnie Kyouya Hashiba, który jest producentem gier. Gdy jego firma bankrutuje, traci swoją prace i wraca do rodzinnego domu. Kiedy Kyouya, leżąc na łóżku, wspomina niesamowite osiągnięcia twórców w jego wieku, zaczyna żałować swoich życiowych decyzji. Otwierając oczy, odkrywa, że przeniósł się 10 lat wstecz w jego życiu, a dokładniej do momentu, zanim rozpoczął studia. Teraz ma okazję zmienić swoje życie, zaczynając jako student uczelni artystycznej. Obecnie mieszka w czteroosobowym, koedukacyjnym domu. Kyouya ma szansę spędzić kształtujące lata z niesamowitymi twórcami, ale sprawy mogą się nie potoczyć tak, jak się spodziewał. To komediowa opowieść o nieporadnej osobie, która otrzymała drugą szansę do spełnienia swoich marzeń!

Powiązane odcinki

Bokutachi no Remake 08 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Bokutachi no Remake 10 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz