Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1669748340-4640-19480.jpg

Eve no Jikan (TV) 06 PL

ONA Sub Wydano dnia 29 listopada, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Eve no Jikan

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Eve no Jikan (TV) 06 PL, odcinek Eve no Jikan (TV) 06 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Eve no Jikan codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Eve no Jikan

Time of Eve, Eve's Time, イヴの時間
Myanimelist.net
Ocena to: 8.02
Status: Completed Studio: Wydany: 2008 Czas trwania: 18 min. per ep. Rodzaj: ONA Odcinki: 6 Fansub: PL Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Przyszłość, prawdopodobnie Japonia. Roboty od dawna są wykorzystywane w praktyce, a androidy właśnie zaczęły działać. Według Komitetu Etyki Robotów dobrym pomysłem jest używanie androidów jako urządzeń gospodarstwa domowego. Ich wygląd nieróżniący się niczym od ludzi, z wyjątkiem pierścienia nad głową, skłonił niektórych ludzi do niepotrzebnej empatii z nimi. Znani jako „androidoholicy” stali się problemem społecznym. Rikuo, uczeń szkoły średniej, uczył się od dzieciństwa, że androidy pod żadnym pozorem nie powinny być postrzegane jako ludzie i zawsze używał ich jako wygodnych narzędzi. Pewnego dnia odkrywa dziwne dane z zapisów zachowań domowego androida jego rodziny, Sammy'ego. Bohater i jego przyjaciel śledzą ruchy maszyny, dzięki czemu odkrywają tajemniczą kawiarnię z pewną zasadą - „Ludzie i roboty muszą być traktowani tak samo”

Powiązane odcinki

Eve no Jikan (TV) 05 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 2 miesiące temu

Komentarz