Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654139517-6620-52091.jpg

Golden Time 18 PL Online HD

TV Sub Wydano dnia 2 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Golden Time

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Golden Time 18 PL Online HD, odcinek Golden Time 18 PL Online HD, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Golden Time codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Golden Time

Golden Time, ゴールデンタイム
Myanimelist.net
Ocena to: 7.75
Status: Completed Studio: Wydany: 2013 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Banri Tada, nowo przyjęty student prywatnej szkoły prawniczej w Tokio, po ceremonii rozpoczęcia roku akademickiego zgubił się w drodze na spotkanie organizacyjne pierwszego roku. Klucząc po budynku wpadł na innego zagubionego studenta, Mitsuo Yanagisawe, z którym z miejsca się zaprzyjaźnił. Kiedy w końcu cudem docierając do celu, widzą stojącą przed nimi piękną dziewczynę z bukietem róż. Mitsuo najpierw dostaje kwiatkami po twarzy by po chwili otrzymać wiązankę w bardziej cywilizowany sposób razem ze słowami “Gratulacje dla nowego studenta”. Stylowa, dobrze ubrana, perfekcyjna w każdym calu kobieta, która przed ceremonialnym odejściem wywijała Mitsuo kwiatkami przed nosem, to Kouko Kaga, jego przyjaciółka z dzieciństwa. Będąc jeszcze dziećmi dwójka ta przyrzekła sobie, że w przyszłości się pobiorą, spełniając tym samym swoje marzenie. Chłopak chcąc od niej uciec, w sekrecie postanowił przystąpić do egzaminów na tą prestiżową uczelnię, jednak plan spalił na panewce, ponieważ okazuje się, iż Kouko ścigając swojego “narzeczonego” także została na nią przyjęta!

Powiązane odcinki

Golden Time 17 PL Online HD

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Golden Time 19 PL Online HD

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz