Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1617033532-8121-78321.jpg

.hack//Tasogare no Udewa Densetsu 04 PL HD

TV Sub Wydano dnia 27 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria .hack//Tasogare no Udewa Densetsu

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane .hack//Tasogare no Udewa Densetsu 04 PL HD, odcinek .hack//Tasogare no Udewa Densetsu 04 PL HD, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

.hack//Tasogare no Udewa Densetsu

.hack//Legend Of The Twilight, .hack//Udeden, .hack//Legend of the Twilight Bracelet, .hack//DUSK, .hack//黄昏の腕輪伝説
Myanimelist.net
Ocena to: 6.58
Status: Completed Network: , Studio: Wydany: 2003 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: , , , Obsada: , , , , , , , , , ,
Od dramatycznych wydarzeń, przedstawionych z jednej strony w serii gier .hack, a z drugiej – w anime .hack//LIMINALITY, minęło kilka lat. The World jest z powrotem spokojnym i bezpiecznym miejscem, zapewniającym rozrywkę niezliczonym rzeszom graczy. Dwójka nastolatków, bliźniacze rodzeństwo Shuugo i Rena, zostaje wylosowana jako zwycięzcy konkursu i w nagrodę otrzymuje prawo do unikalnego wyglądu ich postaci. I to nie byle jakiego – mogą przybrać postacie Kite’a i Black Rose – legendarnych graczy (i bohaterów cyklu gier). Rena jest tym zachwycona, Shuugo trochę mniej – jak dotąd gra nie szła mu najlepiej. Zgadza się jednak przybyć do świata gry. Ma powody – tylko tutaj może widywać Renę, z którą jest rozdzielony od czasu rozwodu rodziców.
Nasza dwójka rzuca się głową naprzód w atrakcje, jakie oferuje The World. Jako „limitowana edycja” postaci mają z pewnością dostęp do „limitowanej edycji” przygód! Takich jak choćby pojawienie się wysokopoziomowego, niezniszczalnego potwora w lokacji dla nowicjuszy, spotkanie Shuugo z tajemniczą dziewczynką w bieli i prezent w postaci złotej bransolety… Bransolety, jaką nosił oryginalny Kite, umożliwiającej zastosowanie Data Drain – techniki, pozwalającej na przepisanie danych przeciwnika. Nic dziwnego, że do bohaterów dołączają inni gracze, tacy jak poszukiwaczka rzadkich przedmiotów Mireille, czy też jedna z najlepszych wojowniczek w The World, Ouka.
 1. .hack//SIGN
 2. .hack//Intermezzo
 3. .hack//Unison
 4. .hack//GIFT
 5. .hack//LIMINALITY
 6. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu
 7. .hack//Tasogare no Udewa Densetsu: Let’s Meet Offline
 8. .hack//Roots
 9. .hack//G.U. Returner
 10. .hack//G.U. Trilogy
 11. .hack//G.U. Trilogy: Parody Mode
 12. .hack//Quantum
 13. .hack//Sekai no Mukou ni
 14. .hack//Sekai no Mukou ni: Thanatos Report

Powiązane odcinki

.hack//Tasogare no Udewa Densetsu 03 PL HD

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

.hack//Tasogare no Udewa Densetsu 05 PL HD

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz