Kaizoku Oujo 07 PL

TV Sub Wydany dnia 3 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Kaizoku Oujo
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Kaizoku Oujo 07 PL, obejrzyj Kaizoku Oujo 07 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Kaizoku Oujo zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, 海賊王女
Ocena MAL* 7.22
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , , ,
Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda? Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

Powiązane odcinki

Kaizoku Oujo 06 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Kaizoku Oujo 08 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz