Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
116660l-350x492

Kaizoku Oujo 09 PL

TV Sub Wydano dnia 3 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Kaizoku Oujo

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Kaizoku Oujo 09 PL, odcinek Kaizoku Oujo 09 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Kaizoku Oujo codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, 海賊王女
Myanimelist.net
Ocena to: 7.22
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , , ,
Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda? Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

Powiązane odcinki

Kaizoku Oujo 08 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Kaizoku Oujo 10 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz