Kanojo mo Kanojo 04 PL

TV Sub Wydany dnia 3 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Kanojo mo Kanojo
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Kanojo mo Kanojo 04 PL, obejrzyj Kanojo mo Kanojo 04 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Kanojo mo Kanojo zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Kanojo mo Kanojo

Girlfriend, Girlfriend, カノジョも彼女
Ocena MAL* 6.67
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , ,
Historia skupia się na Naoyi, uczniu pierwszej klasy liceum. Po tym jak nasz bohater wyznaje uczucia Saki, dziewczynie w której podkochiwał się przez długi czas, jego życie jest bliskie ideałowi. Jednak pewnego dnia piękna, młoda dziewczyna Nagisa postanawia wyznać miłość Naoyiemu. Choć Nagisa i Naoyi dogadują się idealnie, ten wyznaje że ma już dziewczynę. Jednak dziewczyna, nie zniechęcona tym faktem, obiecuje pewnego dnia ponownie wyznać swoje uczucia. Nasz bohater wpada jednak na pomysł, aby zapytać Saki co sądzi o tym, aby ten umawiał się z nimi obiema w tym samym czasie. Choć dziewczyny, zwłaszcza Saki, nie są zbyt zachwycone tym pomysłem, koniec końców zgadzają się na takie rozwiązanie.

Powiązane odcinki

Kanojo mo Kanojo 03 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Kanojo mo Kanojo 05 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz