Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
113747l-350x495

Kanojo mo Kanojo 08 PL

TV Sub Wydano dnia 3 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Kanojo mo Kanojo

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Kanojo mo Kanojo 08 PL, odcinek Kanojo mo Kanojo 08 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Kanojo mo Kanojo codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Kanojo mo Kanojo

Girlfriend, Girlfriend, カノジョも彼女
Myanimelist.net
Ocena to: 6.67
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , ,
Historia skupia się na Naoyi, uczniu pierwszej klasy liceum. Po tym jak nasz bohater wyznaje uczucia Saki, dziewczynie w której podkochiwał się przez długi czas, jego życie jest bliskie ideałowi. Jednak pewnego dnia piękna, młoda dziewczyna Nagisa postanawia wyznać miłość Naoyiemu. Choć Nagisa i Naoyi dogadują się idealnie, ten wyznaje że ma już dziewczynę. Jednak dziewczyna, nie zniechęcona tym faktem, obiecuje pewnego dnia ponownie wyznać swoje uczucia. Nasz bohater wpada jednak na pomysł, aby zapytać Saki co sądzi o tym, aby ten umawiał się z nimi obiema w tym samym czasie. Choć dziewczyny, zwłaszcza Saki, nie są zbyt zachwycone tym pomysłem, koniec końców zgadzają się na takie rozwiązanie.

Powiązane odcinki

Kanojo mo Kanojo 07 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Kanojo mo Kanojo 09 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz