Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1616350576-2798-87048.jpg

Kimi no Na wa.

Movie Sub Wydano dnia 21 marca, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Kimi no Na wa.

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Kimi no Na wa., odcinek Kimi no Na wa., jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Kimi no Na wa. codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Kimi no Na wa.

Your Name., 君の名は。
Myanimelist.net
Ocena to: 8.89
Status: Completed Network: , Studio: Wydany: 2016 Czas trwania: 1 hr. 46 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , , , Obsada: , , , , , , , , ,
Historia rozgrywa się wokół dwójki głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Mitsuha – uczennica liceum, spędzająca swoje życie w niezbyt dużej wiosce wraz z młodszą siostrą i babcią. Dziewczyna jest bardzo uczciwa i rzetelna, jednak nie znosi zwyczajów swojej rodziny, nie wspominając o ojcu, który jest politykiem i przez zbliżające się wybory praktycznie nie widuje się ze swoimi córkami. Największym marzeniem Mitsuhy jest skosztowanie życia w Tokio. Drugim z bohaterów jest Taki, licealista żyjący w samym centrum stolicy, zafascynowany architekturą i sztukami pięknymi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i pracuje w włoskiej restauracji. Pewnego dnia Mitsuha ma sen o byciu młodym chłopakiem. Taki również ma sen o byciu dziewczyną w małej wiosce w górach, w której nigdy nie był. Jaki jest sekret ich snów i doświadczeń?

Komentarz