Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1673463985-7026-120869.jpg

Love All Play 05 PL

TV Sub Wydano dnia 11 stycznia, 2023 · ? views · oppai.pl · seria Love All Play

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Love All Play 05 PL, odcinek Love All Play 05 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Love All Play codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Love All Play

Love All Play, ラブオールプレー
Myanimelist.net
Ocena to: 6.49
Status: Completed Studio: , Wydany: 2022 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , ,
Ryou Mizushima dołączył do klubu badmintona podczas nauki w gimnazjum. Chociaż klub nie miał odpowiedniego trenera, Mizushima wykorzystał swoją siłę fizyczną, aby poprawić swoją grę. Punktem zwrotnym w jego życiu była gra w mistrzostwach powiatu. Po tym wydarzeniu podszedł do niego trener badmintona Yokohama Port School. Niezdecydowany i nieśmiały Mizushima wahała się, czy uczęszczać do tak prestiżowej szkoły. Jednak chłopak postanawia udać się do portu w Jokohamie, gdy jego siostra Rika daje mu silną motywację do działania. Mizushima dostaje trenera i niezwykłych kolegów z drużyny. W nowej szkole ma możliwość zdobycia doświadczenia, którego do tej pory mu brakowało, a jego celem jest zdobycie mistrzostw międzyuczelnianych.

Powiązane odcinki

Love All Play 04 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 3 tygodnie temu

Love All Play 06 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 3 tygodnie temu

Komentarz