Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1659922337-7924-89535.jpg

Mahou Sensei Negima! 20 PL

TV Sub Wydano dnia 8 sierpnia, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Mahou Sensei Negima!

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Mahou Sensei Negima! 20 PL, odcinek Mahou Sensei Negima! 20 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Mahou Sensei Negima! codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Mahou Sensei Negima!

Negima!, Magister Negi Magi, 魔法先生 ネギま!
Myanimelist.net
Ocena to: 6.94
Status: Completed Studio: Wydany: 2005 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 26 Fansub: PL Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
10-letni Negi Springfield jest czarodziejem w trakcie szkolenia i musi tylko przejść jeszcze jeden test, aby zostać Mistrzowskim Czarodziejem. Niestety, jego ostateczne zadanie jest dziwne – musi zostać nauczycielem angielskiego w szkole dla kobiet. Zaraz po przyjeździe kompletnie zawstydza jedną ze swoich uczennic, Asunę Kagurazakę, oraz zastępuje jej nauczyciela, którego kocha, co budzi jej nienawiść. Co gorsza, Asuna dowiaduje się, że Negi jest czarodziejem i obiecuje powiedzieć o tym wszystkim, jeśli jej nie pomoże. Niestety, okoliczności zmuszają ich do wspólnej pracy nad wieloma rzeczami, od walki ze złymi czarodziejami, po pomoc klasie w przejściu do egzaminu końcowego. Anime z dużą ilością humoru, magii i romansów.

Powiązane odcinki

Mahou Sensei Negima! 19 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Mahou Sensei Negima! 21 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz