Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654270432-9185-117616.jpg

Ousama Ranking 10 PL

TV Sub Wydano dnia 3 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Ousama Ranking

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Ousama Ranking 10 PL, odcinek Ousama Ranking 10 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Ousama Ranking codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Ousama Ranking

Ranking of Kings, King Ranking, 王様ランキング
Myanimelist.net
Ocena to: 8.64
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 22 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 23 Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
Bojji jest małym księciem, który urodził się głuchy i słaby. Nie jest w stanie dobyć nawet dziecięcego miecza, ale jako pierworodny syn bardzo się stara i marzy o zostaniu najlepszym królem, jakiego świat widział. Nie jest to jednak łatwe, zwłaszcza, gdy za jego plecami ciągle rozlegają się szepty, że jest „bezwartościowym księciem” i „nie ma szans, że zostanie władcą”. Pewnego dnia jednak poznaje Kage (cień), który, jak wskazuje jego imię, jest cieniem, w dodatku ocalałym ze zniszczonego już całkowicie klanu zabójców. Nie zajmuje się mordowaniem, ale, aby przeżyć, para się kradzieżą. To właśnie spotkanie początkuje historię dorastania małego księcia i jego nietypowego przyjaciela.

Powiązane odcinki

Ousama Ranking 09 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Ousama Ranking 11 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz