Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
115023l-350x495

Peach Boy Riverside 02 PL

TV Sub Wydano dnia 4 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Peach Boy Riverside

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Peach Boy Riverside 02 PL, odcinek Peach Boy Riverside 02 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Peach Boy Riverside codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Peach Boy Riverside

Peach Boy Riverside, ピーチボーイリバーサイド
Myanimelist.net
Ocena to: 6.32
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Dawno, dawno temu byli sobie stary mężczyzna i stara kobieta, którzy przygarnęli dziecko unoszące się na brzoskwini. Był to chłopiec będący bohaterem z baśni ludowej — Momotarō, który ma za zadanie wybić demony zagrażające kontynentowi Japonii. W tej historii jest jednak coś więcej. A co by było, gdyby owych gigantycznych brzoskwiń było o wiele więcej? Gdy Momotarō ostatecznie pokonuje wszystkie demony zagrażające jego wiosce, wyrusza w podróż przez morze po innych obcych krainach, aby pokonać pozostałe. Sally to księżniczka marząca o opuszczeniu zamku, aby wyruszyć w świat. Idealna okazja natrafia się, kiedy spotyka podróżnika o imieniu Mikoto, czyli naszego pogromcę demonów. Nie jest ona pewna, czy to dobry pomysł, ale postanawia nie rezygnować ze swojego marzenia.

Powiązane odcinki

Peach Boy Riverside 01 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Peach Boy Riverside 03 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz