Peach Boy Riverside 11 PL

TV Sub Wydany dnia 4 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Peach Boy Riverside
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Peach Boy Riverside 11 PL, obejrzyj Peach Boy Riverside 11 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Peach Boy Riverside zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Peach Boy Riverside

Peach Boy Riverside, ピーチボーイリバーサイド
Ocena MAL* 6.32
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Dawno, dawno temu byli sobie stary mężczyzna i stara kobieta, którzy przygarnęli dziecko unoszące się na brzoskwini. Był to chłopiec będący bohaterem z baśni ludowej — Momotarō, który ma za zadanie wybić demony zagrażające kontynentowi Japonii. W tej historii jest jednak coś więcej. A co by było, gdyby owych gigantycznych brzoskwiń było o wiele więcej? Gdy Momotarō ostatecznie pokonuje wszystkie demony zagrażające jego wiosce, wyrusza w podróż przez morze po innych obcych krainach, aby pokonać pozostałe. Sally to księżniczka marząca o opuszczeniu zamku, aby wyruszyć w świat. Idealna okazja natrafia się, kiedy spotyka podróżnika o imieniu Mikoto, czyli naszego pogromcę demonów. Nie jest ona pewna, czy to dobry pomysł, ale postanawia nie rezygnować ze swojego marzenia.

Powiązane odcinki

Peach Boy Riverside 10 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Peach Boy Riverside 12 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz